Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Семінари для адвокатів
Найближчі: Семінари для адвокатів
ОНЛАЙН / ОФЛАЙН Контрольовані іноземні компанії — Визначення КІК, Звільнення від оподаткування, Визначення бази оподаткування, Ставки податків, Повідомлення і Звітність, Перевірки та штрафи, CRS, зміна статусу резидента України та способи мінімізації ризиків
Контрольовані іноземні компанії — Визначення КІК, Звільнення від оподаткування, Визначення бази оподаткування, Ставки податків, Повідомлення і Звітність, Перевірки та штрафи, CRS, зміна статусу резидента України та способи мінімізації ризиків
Участь онлайн: 2450 ₴
Участь в залі: 2950 ₴
Київ, вул. Хрещатик 7/11 Докладніше
ОНЛАЙН / ОФЛАЙН Будівництво 2022: робота ДІАМ (постанови №1340 та №303), зміни в дозвільних та реєстраційних функціях, законопроекти №5655 та №5877, робота в ЄДЕССБУ і ДІЇ (СС1, СС2, СС3), по новому містобудівний контроль та нагляд, прийняття в експлуатацію, ліцензування.
Будівництво 2022: робота ДІАМ (постанови №1340 та №303), зміни в дозвільних та реєстраційних функціях, законопроекти №5655 та №5877, робота в ЄДЕССБУ і ДІЇ (СС1, СС2, СС3), по новому містобудівний контроль та нагляд, прийняття в експлуатацію, ліцензування.
Участь онлайн: 3100 ₴
Участь в залі: 3750 ₴
Київ, вул. Хрещатик 7/11 Докладніше
Онлайн / Офлайн Ринок землі в Україні 2022: аналіз законів та проектів, договори оренди та суборенди, купівля С/Г землі, децентралізація (ОМС, ОТГ), переважне право на купівлю землі , держземкадастр, планування та використання земель, захист від рейдерства
Ринок землі в Україні 2022: аналіз законів та проектів, договори оренди та суборенди, купівля С/Г землі, децентралізація (ОМС, ОТГ), переважне право на купівлю землі , держземкадастр, планування та використання земель, захист від рейдерства
Участь онлайн: 2800 ₴
Участь в залі: 3650 ₴
Київ, вул. Хрещатик 7/11 Докладніше
ОНЛАЙН / ОФЛАЙН Оптимізація податків законним способом: мінімізація ПДВ, податку на Прибуток, Зарплати (ПДФО, ЄСВ), ЄП, зміна схем оптимізації податків та огляд інструментів збереження обігових коштів і виживання бізнесу
Оптимізація податків законним способом: мінімізація ПДВ, податку на Прибуток, Зарплати (ПДФО, ЄСВ), ЄП, зміна схем оптимізації податків та огляд інструментів збереження обігових коштів і виживання бізнесу
Участь онлайн: 3750 ₴
Участь в залі: 4200 ₴
Київ, вул. Хрещатик 7/11 Докладніше

Семінари для адвокатів

Хороший адвокат – це адвокат у якого мало вільного часу. Адже в нього багато клієнтів, а отже роботи вистачає, іноді навіть на двох. А ще, хороший адвокат це той, хто тримає руку на пульсі. Не тільки на пульсі свого клієнта, під час судового засідання, а й останніх законодавчих змін та актуальної судової практики.

Як все встигати, коли поточні проекти займають весь робочий та вільний час?

Крім того, досвідчений адвокат розуміє, що потрібно розвивати експертизу не тільки в своїй постійній практиці, неважливо корпоративне це чи кримінальне право, а й в інших галузях, щоб надавати комплексну допомогу клієнту.

Можна сидіти до пізньої ночі на сайтах з законодавством, ознайомлюватись зі змінами та пропускати через себе тону інформації, зокрема не потрібної. Можна днями шукати в реєстрі судових рішень, поки знайдеш потрібну правову позицію.

Але хіба це ефективно?

Мабуть, це не той випадок, коли можна згадати історію з перегонів між черепахою та зайцем, де черепаха перемогла. В даний час, інформація поширюється та передається миттєво, і Вам теж не можна відставати.

Значно краще кілька годин послухати досвідчених колег-практиків, які і теорію розкажуть так і про практичні нюанси не забудуть. Вам не треба витрачати дні, а то й тижні на пошук та аналіз інформації, значну частину вже зроблено для Вас.

Саме тому семінари для адвокатів це найоптимальніший варіант, щоб бути в тренді, не жертвуючи поточними завданнями чи сном. Грунтовна теоретична база в комплексі з розумінням практичного застосування – це те, що допоможе якісно вирізнятись на ринку і добре робити свою роботу. Адже недарма кажуть, що хороший адвокат розповість про те, що написано в законі, а крутий адвокат розповість як це обійти.

Та й можливість поспілкуватися з більш досвідченими колегами, задати питання, які давно турбують або назріли одразу після семінару може бути корисною ніж десяток статей. Особливо це стосується молодих правників, яким буде корисно спостерігати за розмірковуванням більш досвідчених колег, можливо навіть відкрити для себе нові підходи до застосування законодавства. Дуже часто, для правильного розуміння спірних правових норм потрібно слухати кілька альтернативних думок, перед тим як сформувати свій власний висновок. Це ще одна перевага семінарів, що проводяться фахівцями, над самостійним вивченням законодавчих новел.

Однак не тільки молодим фахівця, а і більш досвідченим колегам буде корисно відвідати семінар. Ідеї та розмірковування доповідачів комусь з Вас може додати мотивації для перегляду деяких своїх практик, або ж взагалі, стати точкою переосмислення усталених підходів та методів роботи.

Програми семінарів, вебінарів, онлайн конференцій компанії Мармаер:

Програми заходів розроблені не тільки з урахуванням законодавчих змін, а й найбільш обговорюваних та часто спірних положень законодавства. Вся інформація подається в розрізі актуальної судової практики, зокрема Верховного Суду, правові позиції якого теж доволі часто змінюються.

Програми заходів готуються з врахування досвіду визнаних фахівців-практиків, а тому дозволяють розкрити всі необхідні питання, не витрачаючи час на загальновідомі та давно досліджені речі. Протягом семінару у Вас не виникне відчуття жалю за витраченими коштами, чи що доповідачі «лиють воду». Навпаки, все продумано для максимально насиченого подання потрібної та корисної інформації.

Переваги семінарів для адвокатів компанії Мармаер:

Семінари для адвокатів – це не просто про розвиток чи підвищення кваліфікації. Це максимальна концентрація актуальності та ефективності. За кілька годин, витрачених семінар Ви не тільки отримаєте нові ґрунтовні знання, а й відповіді на багато питань, мотивацію для подальшого професійного розвитку та вдосконалення, нові знайомства та враження.

Крім того, досить часто адвокати стикаються з проблемою, коли є бажання подискутувати щодо того чи іншого питання, але немає потрібної людини для такої дискусії.

На семінарі Ви зможете обмінятись думками та поглядами щодо питань, які Вас хвилюють.

Наші семінари для адвокатів це також:

— детальний аналіз змін законодавства з обраного Вами питання;
— кращі фахівці-практики, які передають свій багаторічний досвід;
— ознайомлення з найбільш актуальною та застосованою судовою практикою, зокрема правовими позиціями Верховного Суду;
— жодної «водички» – концентрація важливої та актуальної інформації, яка необхідна практикуючому адвокату;
— практичні нюанси, без розуміння яких складно якісно виконувати роботу
— обмін досвідом з кращими практиками у відповідній галузі.

Молоді адвокати можуть почерпнути тут нові для себе думки та ідеї, які потім знадобляться не тільки в роботі, а й покажуть Ваш рівень підготовки при спілкуванні з більш досвідченими колегами та партнерами. Варто згадати і про Ваших клієнтів, як існуючих так і потенційних, на яких Ваша обізнаність може справити неабияке враження та стати вирішальною причиною, щоб обрали саме Вас.

Більш досвідчені адвокати також зможуть почути нові, свіжі ідеї від колег, адже професійна деформація нікого не оминає боком, і з досвідом починає, іноді, надто однобоко дивитись на ті чи інші речі. А тому, наші семінари будуть як ковток свіжого повітря та додадуть Вам натхнення для нових досягнень.

Тематичні напрямки семінарів та онлайн-конференцій:

Теми семінарів охоплюють широку сферу відносин. В основному, це пов’язані з різними галузями бізнесу аспекти та ризики, які потрібно знати юрисконсультам підприємств, керівникам юрвідділів, зовнішнім консультантам. Та і просто керівнику часто не завадить усвідомленням деяких юридичних нюансів, оскільки саме він часто буде нести відповідальність у разі порушення норм законодавства, чи то умисного чи з необережності.

— Семінар «Дія City 2022» буде дуже корисним для адвокатів ІТ бізнесу, адже в 2022 році планується запуск Дія City, а тому потрібно розуміти всі переваги та ризики правового регулювання, оподаткування в межах даного правового режиму. Можливо, саме після нашого семінару Ви приймете остаточне рішення щодо питання вступу в Дія City або ж відмови від такої ідеї.

— Наприклад, на семінарі «Договірі відносини 2022» Ви зможете дізнатись про нові вимоги до укладання, виконання та розірвання господарських договорів, які є основою відносин з клієнтами та контрагентами. При чому, інформація, яку доповідачі розкриють на семінарі, підготовлена в контексті реформ корпоративного та процесуального законодавства, а також вимог податкового законодавства.

— Семінар «Обшуки на підприємстві 2021» буде корисним як для in-house адвокатів, так і для представників юридичного консалтингу. В теперішній час об’єктом для проведення слідчих дій може стати будь-яке підприємство, навіть якщо здається, що для цього немає передумов та причин. Доповідачі поділяться практичними знаннями щодо підготовки до обшуку та інших слідчих дій, а також правилами дій, які необхідно вжити відразу після завершення слідчих дій, для максимального швидкого відновлення роботи підприємства.

Також є семінари щодо тем, які стосуються будь-якого бізнесу в Україні.

— Семінар «Податкова амністія 2022» може бути корисним як і спеціалізованим податковим адвокатам, так і адвокатам інших галузей, для надання комплексних послуг своїм клієнтам. Досвідчені доповідачі допоможуть правильно оцінити нові вимоги та можливості, які відкрились після прийняття закону. Ви можете дізнатись про всі важливі моменти як і щодо процедури та документів загалом, декларування готівки, процедури підтвердження доходів та перевірки декларацій і пов’язані з цим ризики.

Тим з колег, хто обслуговує власників іноземних компаній необхідно взяти участь у семінарі «Контрольовані іноземні компанії», де Ви зможете дізнатись про всі ризики та вимоги пов’язані зі статусом КІК, звітністю, штрафами.

— На семінарі «Оптимізація податків законним способом» розкриють інформацію щодо всіх доступних на сьогодні законних способів зменшити витрати, не порушуючи при цьому норми податкового законодавства.

— Ну а представникам підприємств, які працюють з державним замовленням, просто необхідно взяти участь у семінарі «Публічні закупівлі 2022», де з Вами поділяться всіма практичними нюансами щодо проведення публічних закупівель та оскарження їх результатів.

Основні напрямки семінарів для адвокатів:

— Договірні відносини та господарське право.
— Трудове право та трудові правовідносини.
— Цивільне право та правовідносини у сфері цивільного права.
— Земельне право, правовідносини у сфері земельного права.
— Податкове право та податковий кодекс.
— Зовнішньоекономічна діяльність, Incoterms 2020.
— Банківська справа.
— Публічні закупівлі, порядок оскарження у разі відмови чи дискваліфікації.
— Закон про акціонерні товариства, Закон про ТОВ, процедуру переходу з ПрАТ до ТОВ.
— Кримінальне право, захист підприємства при проведенні слідчих дій.

Підвищуючи юридичну грамотність, наші клієнти також підвищують свій рівень захищеності в складних умовах нашої повсякденності. Тематика, яка розкривається на семінарах, є потрібною і важливою не тільки адвокатам для розширення експертизи, а й керівникам підприємств та топ-менеджерам. Адже, в разі порушень норм законодавства підприємством, проведення пов’язаних з цим слідчих дій саме керівники першими потрапляють під удар.

Доповідачі семінарів, вебінарів, онлайн конференцій та курсів компанії Мармаер:

Доповідачами заходів є топові адвокати, неодноразово представленні у всеукраїнських рейтингах, представники органів державної влади, спеціалісти з банківської сфери, експерти-консультанти з питань оподаткування та бухгалтерії. Люди з багаторічним досвідом успішного супроводження бізнесу та проектів, для яких, мабуть, немає таємниць чи безвихідних ситуацій. Вони готові поділитися з Вами не тільки своїми знаннями норм законодавства та судової практики, а й розповісти про свої успішні кейси та висновки, зроблені на власних помилках. За кілька годин семінару Ви отримаєте такі знання, які деякі Ваші колеги отримують протягом місяців стажувань.

Доповідачі грунтовно ставляться як до підготовки програми семінару, так і до подачі матеріалу та надання відповідей на запитання учасників. Ви можете задати найскладніше чи суперечливе, на вашу думку запитання, та отримати на нього відповідь від доповідача.

Більше того, де як не на семінарі можна підняти дискусію та висловити свою точку зору, яка йде врозріз з загальноприйнятою практикою і одразу почути думку колег? Можливо після чергової дискусії хтось з Вас почне використовувати нові для себе методи та підходи в роботі.

Аудиторія семінарів:

— Адвокати, які працюють у юридичному консалтингу.
— Іn-house адвокати – юрисконсульти, спеціалісти з договірної роботи підприємств.
— Керівники юридичних відділів.
— Адвокати-керівники адвокатських бюро та юридичних компаній.

Акредитація (бали):

Семінари акредитовані, після участі в них Вам будуть нараховані бали, необхідні для щорічного підвищення кваліфікації адвокатів.

Простий пошук та реєстрація:

Семінари, які проводяться в Києві компанією Marmaer, завжди зацікавлюють чимало охочих адвокатів, які прагнуть розвиватись та розширювати експертизу.

Як знайти інформацію щодо деталей потрібного Вам семінару?

Все просто. На сайті компанії Marmaer Ви зможете знайти:

— перелік семінарів з тематикою заходу
— опис матеріалу та актуальні питання, які будуть розкриті під час семінару
— інформацію про експертів-доповідачів
— деталі щодо проведення семінару – дата, вартість, тривалість.

Інформація подана чітко та доступно, без жодних «надіслати запит» чи «заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами». Ми цінуємо не тільки свій, а і Ваш час, тому знайти потрібну для себе інформацію щодо заходів та питань, які будуть висвітлені Ви зможете за лічені хвилини.

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay