Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Семинары / Дія Сіті 2022: переваги й правила використання, набуття статусу резидента, реєстр Дія Сіті, укладення ГІГ – контрактів, спеціальні умови оподаткування (ПДФО, ЄСВ, Військовий збір, податок на прибуток чи ПнВК, ангельські інвестиції)
ДОПОВІДАЧІ ЗАХОДУ
Дата і час
  • Початок10:00 - 16 Лис 2021
  • Завершення14:00 - 16 Лис 2021
Реєстрація по телефону
Шевченко Олександр
Реєстрація через сайт
виберіть формат участі
1750
2150
Кількість учасників
  • оплата по рахунку від юридичної особи, надаємо, документи для бухгалтерії (рахунок, реєстраційні документи, акти виконаних робіт).

  • оплата від фізичної особи в день проведення заходу при реєстрації, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

  • оплата банківською карткою VISA, MasterCard за допомогою сервісу миттєвих платежів LiqPay, *Комісія 2,75% за платіж, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

грн.

Якщо вас цікавлять подробиці майбутнього функціонування режиму Дія Сіті – запрошуємо долучитись до участі у профільному семінарі по функціонуванню правового режиму Diia City.

14.08.2021 року набрав чинності Закон України від 15.07.2021року № 1667-ІХ «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» (у народі – Закон про Дія Сіті).

Закон покликаний створити сприятливі умови для ведення інноваційного бізнесу в Україні. Він визначає організаційні, правові та фінансові засади функціонування правового режиму «Diia City», що запроваджується з метою стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні шляхом створення сприятливих умов для ведення інноваційного бізнесу, розбудови цифрової інфраструктури, залучення інвестицій, а також талановитих спеціалістів. Загальними засадами правового режиму Дія Сіті є свобода діяльності, невтручання, презумпція правомірності діяльності резидентів Diia City, стабільність, формальний характер процедури набуття статусу резидента Дія Сіті, добровільність резидентства в Diia City тощо.

Цей правовий режим передбачає також спеціальні умови оподаткування, які будуть визначені Податковим кодексом України (друге читання відповідного законопроекту №5376 від 14.04.2021 очікується у вересні 2021). Отримання першої заявки для набуття резидентства у Diia City Мінцифри очікує наразі у лютому 2022 року.

У програмі семінару «Переваги й правила використання режиму Дія Сіті»:

— Засади функціонування правового режиму Дія Сіті
— Строк дії (не менше 25 років) та гарантії стабільності режиму Diia City
— Кваліфікаційні та фінансові вимоги до резидента Дія Сіті (дозволені кваліфіковані види діяльності, зарплатний фонд, середньооблікова кількість працівників, вимоги до кваліфікованого доходу, заборони бути резидентом Diia City)
— Процедура набуття статусу резидента Дія Сіті (вимоги до заяви, 10денний строк розгляду, підстави повернення заяви без розгляду, підстави для відмови в набутті статусу резидента)

— Реєстр Дія Сіті – обсяг відомостей, регулятор, публічність даних.
— Підстави й порядок втрати статусу резидента Diia City
— Оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті в адміністративному (апеляційній комісії за участі громадськості) чи судовому порядку
— Обов’язки резидентів Diia City(звіт про відповідність, незалежний висновок аудиторів) та контроль за дотриманням вимог правового режиму

— Особливості укладення гіг-контактів резидентами Дія Сіті (у чому відмінність гіг-спеціаліста від звичайного працівника чи ФОП-фрілансера), чи є переваги в такої форми взаємодії
— Особливості регулювання правочинів за участю резидентів Diia City (NDA, утримання від конкурентних дій, оформлення прав на IP тощо) та корпоративне управління резидентів Дія Сіті.
— Елементи англійського права (SHA, convertible loan, option α ESOP, warranties α indemnities, liquidated preference α damages)

— Гарантії в кримінальному процесі, чи можливе «маски-шоу» стоп
— Особливості податкового навантаження резидентів Diia City (законопроект 5376, 2ге читання очікується у вересні 2021): податки на працю; особливості обчислення податку на прибуток чи податку на виведений капітал; податкові стимули ангельських інвестицій
— Основні плюси проекту Дія Сіті та повні етапи його провадження

Запрошуємо до участі:

СЕО, фінансових директорів, керівників фінансових і податкових служб, головних бухгалтерів і керівників юридичних департаментів провідних українських та міжнародних компаній.

Варіанти участі:

1. Участь в залі для конференцій
2. Участь в онлайн-конференції з можливістю задавати питання в чаті.

Програма семінару:

Блок №1. Кваліфікаційні вимоги та процедурні питання функціонування режиму Дія Сіті

— Які кваліфікаційні та фінансові вимоги встановлюються до резидента Diia City (дозволені кваліфіковані види діяльності, зарплатний фонд, середньооблікова кількість працівників, вимоги до кваліфікованого доходу, заборони бути резидентом Дія Сіті)? Чи обов’язково одразу відповідати всім кваліфікаційним критеріям чи їх можна «добрати» згодом? В чому різниця в критеріях входу для діючої компанії і стартапу?
— Процедурні питання Diia City: як набути статус резидента (вимоги до заяви, 10 денний строк розгляду, підстави повернення заяви без розгляду, підстави для відмови в набутті статусу резидента), який обсяг даних міститиме реєстр Diia City та чи буде він повністю публічним із простим та вільним доступом будь-якій третій особі, з яких підстав можна втратити статус резидента та який порядок оскарження відповідних рішень регулятора в адміністративному (апеляційній комісії за участі громадськості) чи судовому порядку?
— В чому полягають обов’язки резидентів Diia City (звіт про відповідність, незалежний висновок аудиторів – «звіт з надання впевненості») та який передбачено контроль за дотриманням кваліфікаційних вимог правового режиму?

Блок №2. Податкове навантаження резидентів Diia City та ризики тиску та зловживань контролюючих органів.

— Запропоновані варіанти податкового навантаження для резидентів Дія Сіті (законопроект 5376, 2ге читання очікується у вересні 2021) – чим застосування податку на прибуток відрізнятиметься від податку на виведений капітал (зокрема, обмеження із використання співпраці із ФОП)? Які очікуються зміни у навантаженні на фонд оплати праці? Чи залишиться можливість використання стандартною ФОП-схеми й чи будуть певні обмеження у співпраці із IT-ФОПами? Які запропоновано податкові стимули для ангельських інвестицій?

— Чи створюватиме Дія Сіті більш привабливі податкові преференції, порівняно із зарубіжними структурами (Грузія, Естонія, Кіпр, Мальта, Угорщина, Португалія, США тощо)
— Гарантії в кримінальному процесі, чи можливе припинення «маски-шоу», чого очікувати від «силового блоку»?

Блок №3. Особливості регулювання правочинів за участю резидентів Diia City

— Особливості укладення гіг-контактів резидентами Дія Сіті (у чому відмінність гіг-спеціаліста від звичайного працівника чи ФОП-фрілансера), чи є переваги в такої форми взаємодії і для кого вона?
— Як ризики може нести укладення резидентами договорів про неконкуренцію (NCA) і хто може бути в програші – IT-роботодавець чи IT-працівник?
— Яким чином спрощуватиметься оформлення резидентами Diia City прав на IT?
— Чим можуть бути цікавою можливість застосування резидентами елементів англійського права (SHA, convertible loan, option α ESOP, warranties α indemnities, liquidated preference α damages)?

Блок 4. Загальні висновки щодо перспектив та переваг режиму Дія Сіті

— На кого більше вплине режим Diia City – на IT-фрілансерів (незалежних ФОПів), на IT-компанії (IT-роботодавців) чи на усіх?
— Що в перспективі може бути вигіднішим – застосування режиму Дія Сіті чи використання «ФОП-моделі»?
— Основні можливі плюси проекту Дія Сіті (чи вони існують) та повні етапи його впровадження.

Регламент заходу:

09:30-10:00 – Підключення учасників до ZOOM
09:30-10:00 – Реєстрація учасників в залі для конференцій
10:00-11:30 – Сесія №1. Кузнечікова Олена
11:30-11:45 – Перерва на каву
11:45-14:00 – Сесія №2. Кузнечікова Олена


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...


Шевченко Олександр
OK
Шевченко Олександр

Координатор заходу

Пов'язані заходи
Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay