Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Корпоративне навчання
Найближчі: Корпоративне навчання
ОНЛАЙН / ОФЛАЙН Фінансування будівництва житлової нерухомості: залучення інвестицій в будівництво юридично безпечно і податково оптимально, управління ризиками та викликами
Фінансування будівництва житлової нерухомості: залучення інвестицій в будівництво юридично безпечно і податково оптимально, управління ризиками та викликами
Участь онлайн: 3100 ₴
Участь в залі: 3995 ₴
Київ, вул. Хрещатик 7/11 Докладніше

Корпоративне навчання

Актуальні теми заходів для юристів, бухгалтерів і керівників

1 Корпоративне навчання – це одночасне підвищення професійних навичок працівників однієї компанії через проведення спільних занять. Навчання може проводитися у вигляді семінарів, тренінгів, конференцій, курсів. Зазвичай, такі навчання проводяться з розподілом співробітників залежно від їх спеціалізації. Корпоративне навчання допомагає не лише здобути нові знання, а й структурувати вже наявний досвід та виділяти важливе.

Висока кваліфікація працівників, їх зацікавленість у роботі – це основа успішності бізнесу. Сучасні потреби в навчанні команди заточені на результат, щоб бізнес міг розвиватися швидко та якісно. Тому кожне навчання має бути адаптоване під цілі вашої компанії.

1. Метою корпоративного навчання є досягнення двох цілей:

— постійний розвиток та прокачування знань членів команди;
— збільшення прибутку компанії.

2. Переваги корпоративного формату:

Навчання, яке можна запланувати та адаптувати під потреби конкретного бізнесу. Навіть одна й та ж теоретична тема, може мати різне практичне застосування залежно від виду діяльності, на якому спеціалізується компанія. У нас є готові навчальні програми з актуальних питань, а також доступна можливість розробки програми з нуля під індивідуальний запит наших клієнтів.

Результат навчання однаково корисний для бізнесу і для колективу, адже професійні компетенції працівників – запорука успішності компанії.

Мінімальний відрив співробітників від робочого процесу, якщо формат навчання дистанційний або, навпаки, підвищення командного духу працівників, під час спільно проведеного часу в неформальній обстановці. Навчання можна проводити онлайн, офлайн на території замовника або орендувати для цього спеціальні зали. Кінцеве рішення приймаємо після того, як виявляємо потреби наших клієнтів.

Одна тема – один викладач для всіх учасників. Це означає, що вся група навчається за однаковим підходом, що виключає різне тлумачення одних і тих же ситуацій.

3. Формати навчання

Семінар – це форма навчального заняття, що проводиться вузькоспеціалізованим фахівцем. Проводяться такі навчання в залах для конференцій. Також можливо організувати виїзд викладача на територію компанії. На семінарах учасники мають можливість ставити уточнювальні питання, спілкуватися наживо, користуватися методичними матеріалами.

Онлайн конференція — цей формат навчання передбачає обмін інформацією та досвідом між учасниками з обраної теми. Він також передбачає активну залученість усіх присутніх через обговорення. Навчання проводиться в онлайні, через платформу Zoom.

Вебінари — наші семінарські заняття можна відвідати дистанційно. Для цього, ми передбачили можливість онлайн-участі. Переглядайте виступ викладача та ставте уточнювальні питання в чаті.

Корпоративні курси — навчання у вигляді серії корисних вузькопрофільних семінарів, тренінгів або вебінарів в межах однієї широкої теми для співробітників підприємства. Метою таких курсів може бути навчання нових співробітників або підвищення кваліфікації давно працюючих керівників, бухгалтерів, юристів чи менеджерів компанії. Корпоративні курси розробляються індивідуально під цілі вашого бізнесу.

4. Напрямки навчання

а. Навчання у сфері оподаткування

Міжнародне оподаткування — дізнайтеся більше про вирішення складних управлінських завдань з усунення подвійного оподаткування. На семінарах навчаємо аналізувати національне податкове законодавство різних країн світу, вивчаємо особливості обліку нерезидентів та їх представництв в Україні, особливості міжнародної торгівлі, детально розбираємо поняття офшорних центрів в системі міжнародного оподаткування.

Контрольовані іноземні компанії (КІК) — планом дій BEPS, до українського законодавства було введено поняття контрольованих іноземних компаній (КІК). У зв’язку з цим виникло нове коло правових відносин зі своїм правовим регулюванням. Як відрізнити звичайну іноземну компанію від контрольованої? Які особливості оподаткування передбачені для КІК? Отримати відповіді на ці, та багато інших практичних питань ви можете на наших тематичних семінарських заняттях, присвячених діяльності КІК.

Податкова амністія — добровільне декларування доходів, або так звана амністія капіталу – це можливість легалізації доходів та власності, які з тих чи інших причин не були задекларовані раніше. Таким чином, можна взяти участь в спеціальному декларуванні, сплатити податки з активів, які перебували у тіні та уникнути відповідальності за приховування цих самих активів. Отже, податкова амністія рятує від відповідальності, але рятує не всіх. Щоб дізнатись відповідь на питання, в яких випадках доцільно, а в яких немає сенсу реалізовувати право на податкову амністію – відвідайте наше навчання із особливостей застосування цього механізму. На семінарських заняттях з’ясуємо, які відомості необхідно зазначати в спеціальній декларації, які є ризики та офіційні гарантії учасникам податкової амністії.

Оптимізація податків — дізнайтеся як зменшити податкове навантаження в законний спосіб. На семінарах поділимося алгоритмами зі застосування наданих законодавством пільг, звільнень від сплати податків та інших податкових переваг. Розповідаємо нашим слухачам про податкове планування, недопущення штрафних санкцій та допомагаємо усунути системні помилки в податковому обліку.

Фінансування будівництва — як безпечно будувати і набувати право власності на житло? Дізнайтесь все про правові механізми гарантування речових прав на об’єкти незавершеного будівництва на наших тематичних семінарах.

б. Навчання у сфері юриспруденції

Поставки з Китаю — цей семінар ми можемо організувати з виїздом Ігоря Лелеки в Ваше місто або на Ваше підприємство з метою групового навчання ваших керівників, фахівців з ЗЕД, маркетологів, економістів і юристів особливостям роботи з Китаєм на різних етапах співробітництва, починаючи з вивчення ринку і закінчуючи організацією угоди « під ключ »з урахуванням вашого потенціалу, специфіки і кон’юнктури ринку.

План навчання буде складено з урахуванням побажань замовника і може включати такі аспекти, як пошук виробничого кластера і постачальника, перевірка контрагента, замовлення продукції, організація виробництва, в тому числі під своєю торговою маркою, контроль виробництва на всіх етапах, особливості оформлення договорів і супутніх документів та інше в залежності від галузі та виду діяльності.

Кримінальне право — наші викладачі розкажуть все про те, як має діяти корпоративний юрист під час обшуку, допиту та інших слідчих дій відносно компанії чи її співробітників. Під час навчання детально зупинимося на особливостях проваджень за економічними злочинами.

Нерухомість — на семінарах від МАРМАЕР, викладачі висвітлюють актуальну інформацію про договірні відносини, об’єктом яких є нерухоме майно. Ми навчимо, як перевірити нерухомість перед покупкою чи орендою, які є ризики та як їх уникнути. Також розповідаємо про містобудівне законодавство, антирейдерський захист нерухомості та податки в цій сфері.

5. Етапи взаємодії

а. Виявляємо потреби — корпоративне навчання повинне мати цінність як для компанії в цілому, так і для кожного члена команди зокрема. Тому, при виборі формату та теми навчання варто орієнтуватися не лише на потреби компанії. Запитайте команду, складіть список вузьких тем в межах однієї широкої та дайте своїм співробітникам можливість обирати. А ми допоможемо вам в цьому. Перед кожним корпоративним курсом чи семінаром, проводимо співбесіду з замовником, щоб сформувати чіткий запит на навчання.

б. Розробляємо програму — до будь-якого навчання потрібно ставити основне питання: Як ми це застосуємо на практиці? Тому, ми розробляємо програму навчання таким чином, щоб нові знання можна було одразу впроваджувати в робочі процеси. Викладачі висвітлюють практичні моменти теми та надають готові алгоритми дій в тій чи іншій ситуації.

в. Проводимо навчання — навчання проводять вузькопрофільні спеціалісти. Ми пропонуємо заняття наживо в конференц-залах або онлайн. Також практикуємо виїзні навчання на території компаній. Кожна лекція супроводжується наочними презентаціями та розбором реальних кейсів. Учасники мають можливість ставити запитання та приймати участь в обговореннях.

г. Аналізуємо результативність — корпоративне навчання дає результат тільки тоді, коли задовольняє одночасно потреби бізнесу і команди. Тому, аналіз результативності навчання можна умовно поділити на такі етапи:

— оцінка вражень від процесу навчання;
— визначення чи засвоїли працівники матеріал;
— встановлення чи змінилася поведінка співробітників та чи застосовують вони нові знання на практиці;
— визначення яка є цінність для компанії від проходження навчання її співробітниками.

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay