Семінари з ЗЕД
Семінари з ЗЕД
Контракти ЗЕД, Постачання з Китаю, Валюта, Митне оформлення
1 Зовнішньоекономічна діяльність для українських компаній явище буденне. Капіталізації внутрішнього ринку України недостатньо, щоб бізнес усередині країни міг комфортно почуватися у плані прибутку. Звужує ринок щільна конкуренція, яка забирає собі його. Або навпаки підприємство випускає стільки продукції, що український ринок не може повністю вмістити весь обсяг, що випускається. У зв’язку з цим виникає гостра необхідність пошуку нових ринків збуту та замовників чи споживачів там. Тоді підприємство з’являється зовнішньоекономічна діяльність.
Семінари з ЗЕД, які проводить Компанія Marmaer, покликані допомогти менеджерам, декларантам, митним брокерам у навчанні та консультаціях з питань зовнішньоекономічної діяльності. Наші експерти, які мають великий досвід у укладанні ЗЕД-договорів, митному оформленні, логістиці, транспортуванні, участі в тендерах, що проводяться іноземними замовниками, розкажуть про нюанси та правила роботи у цій сфері.
1. Регулювання ЗЕД
В Україні діє досить багато законів та підзаконних актів, що регулюють відносини у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Зокрема Закон «Про зовнішньоекономічну діяльність» та Митний кодекс. Обмежені терміни повернення валютної виручки також досить серйозне питання, хоча з набуттям чинності 2024 року Закону «Про Валюту і валютні операції», цей термін може бути продовжений до року. Також цей закон значно спростить ведення бізнесу як у країні так і за кордоном, створить сприятливіші умови для іноземних інвесторів і вплине на зовнішньоекономічну діяльність. У зв’язку з цим постійно є необхідність вивчення законодавства, пов’язаного з ЗЕД і правильним застосуванням його на практиці.
2. Бухгалтерський та податковий облік ЗЕД.
Для багатьох підприємств ЗЕД або є основним способом просування товарка до покупця або займає структуру замовлень вагому частку. Тому, для компаній провідних ЗЕД – бухгалтерський та податковий облік має важливе значення. Увага на семінарах та тренінгах акцентується на методологічних аспектах податкового обліку зовнішньоекономічної діяльності, а також на правильності бухгалтерського обліку господарських операцій.
3. Основні тематичні напрямки ЗЕД.
Основними напрямками зовнішньоекономічної діяльності, за якими проводяться тренінги та семінари з ЗЕД в Україні, є:
1. Порядок укладання та розірвання ЗЕД контрактів та договорів, суттєві умови, арбітражне застереження.
2. Умови постачання згідно з Incoterms 2010.
3. Митне оформлення експорту та імпорту, види контролю.
4. Транспортування та логістика у зовнішньоекономічній діяльності.
5. Розрахунки у зовнішньоекономічній діяльності.
6. Класифікація товарів за УКТ ЗЕД.
7. Митна вартість, порядок формування.
8. Валютне регулювання ЗЕД.
9. Відповідальність порушення митного законодавства.
10. Оподаткування нерезидентів.
11. Доходи та витрати у валюті.
12. Контрольовані операції у ЗЕД.
2 Цільовою аудиторією на семінарах з ЗЕД є митні брокери, декларанти, юристи компаній, менеджери ЗЕД, керівники підприємств їх помічники та бізнесмени, які ведуть свою справу.
Наші експерти та професіонали, які читають лекції на тренінгах та семінарах, повністю розкривають задану тему, після прочитання курсу, дадуть відповіді на всі запитання або проконсультують з тієї чи іншої ситуації. Зацікавлені особи можуть зареєструватися та відвідати семінари у 2024 році, ознайомившись з умовами їх проведення та темами на сайті Компанії Marmaer.