Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Доповідачі / Доценко-Білоус Наталія
Доценко-Білоус Наталія
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 оценок, среднее: 3,94 из 5)
Loading...

Доценко-Білоус Наталія

  • Засновник
  • Transactional Law Boutique
  • Нерухомість та будівництво

Доценко-Білоус Наталія — Відомий юрист у сфері нерухомості, автор проекту «Transactional Law Boutique». Наталія спеціалізується на нерухомості, будівництві, цінних паперах, а також земельних питаннях.

Наталя має більше 10-ти річний досвід супроводу будівельних проектів. Розробник фінансових моделей залучення коштів у будівництво при використанні заставних, опціонів, сертифікатів ФОН, дисконтних облігацій як в житловому, так і в комерційному будівництві. Багато клієнтів змогли вибрати оптимальні варіанти залучення коштів і успішно реалізувати проекти.

Визнання і нагороди:

Міжнародне рейтингове видання Best Lawyers 2009-2013 включив Наталію до переліку провідних юристів України в сфері нерухомості. «Київський юрист року в області нерухомості» (2012). Видання «Best Lawyers» є найстаршим рейтинговим виданням у сфері юриспруденції в США й золотим стандартом точності й достовірності.

Наталія визнана провідним фахівцем в питаннях операцій з цінними паперами, будівництва, нерухомості, а також в земельних питаннях, відповідно до видання «Ukrainian Law Firms 2009-2013. A Handbook for Foreign Clients ». Видання «Ukrainian Law Firms 2010. A Handbook for Foreign Clients» називає Консультанта експертом в питаннях оподаткування і міжнародного фінансування.

Доценко-Білоус Наталія відзначена серед 50 кращих юристів України та Визнана кращим юристом практики в області нерухомості, будівництва та земельного права. За результатами досліджень «Юристи України 2008. Вибір клієнта», проведеного «Юридичною газетою». А в 2010 році увійшла до числа 100 кращих юристів України.

Доценко-Білоус Наталія була нагороджена Почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України за високу професійну майстерність, об’єктивний і принциповий підхід до висвітлення діяльності будівельної галузі, активну громадянську позицію.

Книги та публікації:

Автор книги «Стратегії фінансування будівництва» і диска “Фінансування будівництва”. Перша книга «Правова енциклопедія інвестування будівництва» вийшла в 2006 р і була одним з найпопулярніших видань, присвячених юридичних питань в сфері інвестицій в будівництві. Автор більш ніж 800 публікацій в провідних ділових і профільних періодичних виданнях.

Членства та сертифікати: Дійсний член Асоціації правників України. Член Асоціації юристів фондового ринку. Член Конфедерації будівельників України. Сертифікований Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) фахівець з управління активами та з торгівлі цінними паперами. Член Консультаційно-експертної ради ДКЦПФР.

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay