Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Семинары / Податкова амністія 2022: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування, непрямі методи оподаткування.
ДОПОВІДАЧІ ЗАХОДУ
Дата і час
  • Початок10:00 - 03 Лис 2021
  • Завершення14:00 - 03 Лис 2021
Реєстрація по телефону
Шевченко Олександр
Реєстрація через сайт
виберіть формат участі
1750
2150
Кількість учасників
  • оплата по рахунку від юридичної особи, надаємо, документи для бухгалтерії (рахунок, реєстраційні документи, акти виконаних робіт).

  • оплата від фізичної особи в день проведення заходу при реєстрації, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

  • оплата банківською карткою VISA, MasterCard за допомогою сервісу миттєвих платежів LiqPay, *Комісія 2,75% за платіж, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

грн.

Чому Вам важливо відвідати наш семінар? Податкова амністія 2022. Які непрямі методи оподаткування готує Кабмін?Якщо хочете впевнитись, чи доцільно у вашому випадку розглядати можливість використання права на подання спеціальної одноразової декларації і під ставки збору до 9% амністувати свої капітали, що були набуті в минулі роки із спірних джерел без повної сплати ПДФО, пройти Краш-тест кейсів для учасників семінару на предмет доцільності подання спеціальної декларації, запрошуємо прийняти участь у семінарі «Бонуси й ризики української кампанії податкової амністії 2022».

Семінар буде корисний:

Власникам, Кервіникам, Фінансовим директорам, Бухгалтерам, Економістам, Аудиторам, Фінансистам, Фінансовим аналітикам, Аккаунт-менеджерам, Керівникам і фахівцям фінансових підрозділів.

Варіанти участі:

1. Участь в залі для конференцій.
1. Участь в онлайн-конференції з можливістю задавати питання в чаті.

Програма семінару:

Блок №1. Податкова амністія: умови та процедура амністування

1. На яке майно розповсюджується податкова амністія, що робити з кешем? Чи потрібно декларувати акції й корпоративні права в іноземних компаніях? А що робити з наявністю приватних сімейних фондів і трастів?
2. Хто може брати участь у спеціальному декларуванні, чи існує можливість амністування капіталів, що належать державним чиновникам? Безподаткова ліквідація (семінар по КІК) чи податкова амністія?

3. Які офіційні державні гарантії у якості «пряника» пропонує Україна? Чи обмежуються випадки звільнення від кримінальної відповідальності? Чи може подана одноразова декларація стати підставою для порушення додаткових розслідувань?

4. Які відомості щодо задекларованих активів слід розкривати у спеціальній декларації?
5. Чи потрібно розкривати джерело походження коштів і задекларованих активів? В тому числі в рамках банківського фінмоніторингу, з урахуванням Постанови НБУ від 05.08.2021 №83 та Інфолиста ДПС №22

6. У яких випадках потрібно підтверджувати вартість задекларованих активів, за допомогою яких документів це можна зробити?

7. Що буде вважатись базою для нарахування спеціального збору за амністію у випадках рухомого й нерухомого майна?
8. Які ставки збору передбачені для задекларованих активів? В яких випадках можна сплатити найнижчу ставку у 2,5%, а коли може бути нарахована ставка 18%? Чи потрібно додатково сплачувати 1,5% військового збору?
9. Чи звільнятимуться задекларовані валютні цінності від банківського фінансового моніторингу?

10. Який перелік активів підпадатиме під «ліміт безумовного амністування» щодо якого не потрібно подавати спеціальну декларацію й сплачувати спеціальний збір?
11. Як буде відбуватись податковий аудит поданих спеціальних декларацій?
12. З якими ризиками в майбутньому може стикнутись особа. Яка не скористалась правом на податкову амністію? Коли буде запроваджено непрямий контроль за витратами фізичних осіб- резидентів України?

13. Чи створюватимуть задекларовані активі (бізнес й інше рухоме й нерухоме майно) витратну частину при їх можливому продажу в майбутньому, для цілей ПДФО?
14. Інші проблемні питання податкової амністії, що обговорюються в експертних колах (в тому числі справжній намір законодавця).
15. Введення непрямих методів оподаткування через контроль витрат.
16. В яких випадках доцільно, а в яких нема сенсу реалізувати право на податкову амністію.
17. Затверджена Форма одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядок її подання ( наказ № 439 від 02.08.2021)
18. Офіційна позиція ДПС з деяких практичних питань участі в спеціальному одноразовому декларуванні

Блок №2. Краш-тест кейсів учасників семінару!!!

16. Краш-тест кейсів учасників семінару на предмет доцільності подання спеціальної декларації.

Cпеціальні послуги та умови для учасників вебінару:

— проведемо краш-тест по вашій індивідуальній ситуації із накопиченими активами на предмет аналізу доцільності участі у податковій амністії;
— проконсультуємо по процедурі спеціального декларування ваших статків – які активи зазначити, коли і які документи додати до спецдекларації, як визначити базу для розрахунку спеціального збору і правильно визначити його ставку;
— дамо рекомендації щодо мо мінімізації можливих ризиків по вашому кейсу.

Регламент заходу:

09:30-10:00 – Підключення учасників до ZOOM конференції.
10:00-13:00 – Сесія №1.
13:00-14:00 – Краш-тест кейсів учасників семінару.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...


Шевченко Олександр
OK
Шевченко Олександр

Координатор заходу

Пов'язані заходи
Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay