Cемінари, Вебінари, Консультації

ОНЛАЙН / ОФЛАЙН

Податкова амністія 2022: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування, непрямі методи оподаткування.

Семінари
729

процес декларування та оформлення всіх необхідних документів для подання декларації.
Податкова амністія 2022: умови та процедура амністії доходів і активів, спеціальний збір, «нульова» ставка, декларування готівки, види декларацій, підтвердження законності активів, перевірка декларацій, наслідки декларування, непрямі методи оподаткування.

Чому важливо відвідати семінар? Податкова амністія 2022: хто та що може задекларувати?; Які ризики розкриття інформації про власний майновий стан?; Які ризики для роботодавців декларантів щодо зарплат в конвертах?; Які ризики для іноземних доходів та активів за кордоном?; Які можуть бути наслідки відмови від легалізації активів?; Як буде відбуватись фінансовий моніторинг?; Як працюватимуть непрямі методи контролю?;

Якщо ви хочете впевнитись, чи доцільно у вашому випадку розглядати можливість використання права на подання спеціальної одноразової декларації та амністувати свої капітали, що були набуті в минулі роки із спірних джерел без повної сплати ПДФО або або пройти Краш-тест кейсів для учасників семінару на предмет доцільності подання спеціальної декларації, то запрошуємо прийняти участь у семінарі «Бонуси й ризики української кампанії податкової амністії 2022». [ Семінар про КІК ].

ПРИДБАТИ ВІДЕОЗАПИС:

Ви можете придбати відеозаписи семінару який відбувся 17.08.2022, вартісь 1750 грн, у вартість включено: доступ до відеозапису, презентації, сертифікат.

Семінар буде корисний:

Власникам, Кервіникам, Фінансовим директорам, Бухгалтерам, Економістам, Аудиторам, Фінансистам, Фінансовим аналітикам, Аккаунт-менеджерам, Керівникам і фахівцям фінансових підрозділів.

Варіанти участі:

1. Участь в залі для конференцій [ Семінар ].
2. Участь в онлайн-конференції [ Вебінар ] з можливістю поставити запитання в чаті.

Програма семінару:

Блок №1. Податкова амністія: умови та процедура амністування

1. Одноразове декларування проводиться до 1.09.2022 згідно абзацу другого пункту 1 Підрозділу 9-4 Перехідних положень ПКУ? Чи зупинився перебіг усіх строків на період дії воєнного стану згідно припису пункту 102.9 статті 102 ПКУ? Чи буде продовжено дію податкової амністії? Які зміни варто очікувати?

2. На яке майно розповсюджується податкова амністія, що робити з кешем? Чи потрібно декларувати акції й корпоративні права в іноземних компаніях? А що робити з наявністю приватних сімейних фондів і трастів?

3. Хто може брати участь у спеціальному декларуванні, чи існує можливість амністування капіталів, що належать державним чиновникам?

4. Які офіційні державні гарантії у якості «пряника» пропонує Україна? Чи обмежуються випадки звільнення від кримінальної відповідальності? Чи може подана одноразова декларація стати підставою для порушення додаткових розслідувань?

5. Які відомості щодо задекларованих активів слід розкривати у спеціальній декларації?
6. Чи потрібно розкривати джерело походження коштів і задекларованих активів? В тому числі в рамках банківського фінмоніторингу, з урахуванням Постанови НБУ від 05.08.2021 №83 та Інфолиста ДПС №22

7. У яких випадках потрібно підтверджувати вартість задекларованих активів, за допомогою яких документів це можна зробити?

8. Що буде вважатись базою для нарахування спеціального збору за амністію у випадках рухомого й нерухомого майна?
9. Які ставки збору передбачені для задекларованих активів? В яких випадках можна сплатити найнижчу ставку у 2,5%, а коли може бути нарахована ставка 18%? Чи потрібно додатково сплачувати 1,5% військового збору? Застосування спеціальної пільги шляхом придбання державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення.

10. Чи звільнятимуться задекларовані валютні цінності від банківського фінансового моніторингу?

11. Який перелік активів підпадатиме під «ліміт безумовного амністування» щодо якого не потрібно подавати спеціальну декларацію й сплачувати спеціальний збір?
12. Як буде відбуватись податковий аудит поданих спеціальних декларацій?
13. З якими ризиками в майбутньому може стикнутись особа. Яка не скористалась правом на податкову амністію? Коли буде запроваджено непрямий контроль за витратами фізичних осіб- резидентів України?

14. Чи створюватимуть задекларовані активи (бізнес й інше рухоме й нерухоме майно) витратну частину при їх можливому продажу в майбутньому, для цілей ПДФО?

15. Інші проблемні питання податкової амністії, що обговорюються в експертних колах (в тому числі справжній намір законодавця).

16. Введення непрямих методів оподаткування через контроль витрат.
17. В яких випадках доцільно, а в яких нема сенсу реалізувати право на податкову амністію.
18. Затверджена Форма одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядок її подання ( наказ № 439 від 02.08.2021)
19. Офіційна позиція ДПС з деяких практичних питань участі в спеціальному одноразовому декларуванні.

Блок №2. Краш-тест кейсів учасників семінару!!!

16. Краш-тест кейсів учасників семінару на предмет доцільності подання спеціальної декларації.

Cпеціальні послуги та умови для учасників вебінару:

— проведемо краш-тест по вашій індивідуальній ситуації із накопиченими активами на предмет аналізу доцільності участі у податковій амністії;
— проконсультуємо по процедурі спеціального декларування ваших статків – які активи зазначити, коли і які документи додати до спецдекларації, як визначити базу для розрахунку спеціального збору і правильно визначити його ставку;
— дамо рекомендації щодо мо мінімізації можливих ризиків по вашому кейсу.

Регламент заходу:

09:30-10:00 – Підключення учасників до ZOOM конференції.
10:00-13:00 – Сесія №1.
13:00-14:00 – Краш-тест кейсів учасників семінару.



1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Loading...


Шевченко Олександр
OK
Шевченко Олександр

Координатор заходу

Пов'язані заходи
ДОПОВІДАЧІ ЗАХОДУ
Дата і час
  • Початок10:00 - 02 Лют 2023
  • Завершення14:00 - 02 Лют 2023
Реєстрація по телефону
Шевченко Олександр
Реєстрація через сайт
виберіть формат участі
2150
2650
Кількість учасників
  • оплата від юридичної особи, надаємо, рахунок, реєстраційні документи та акти виконаних робіт.

  • оплата від фізичної особи в день проведення заходу при реєстрації, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

  • оплата VISA, MasterCard за допомогою LiqPay від ПриватБанку, *Комісія 1,5% за платіж, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

5
грн.
Новини та статті Відповіді на всі ваші питання

МАРМАЕР

Семінари, Вебінари, Консультації, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay