Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Семинары / Контрольовані іноземні компанії (КІК) — податкова амністія, безподаткова ліквідація, звітність
ДОПОВІДАЧІ ЗАХОДУ
Дата і час
  • Початок10:00 - 28 Вер 2021
  • Завершення16:00 - 28 Вер 2021
Реєстрація по телефону
Шевченко Олександр
Реєстрація через сайт
виберіть формат участі
2450
2950
Кількість учасників
  • оплата по рахунку від юридичної особи, надаємо, документи для бухгалтерії (рахунок, реєстраційні документи, акти виконаних робіт).

  • оплата від фізичної особи в день проведення заходу при реєстрації, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

  • оплата банківською карткою VISA, MasterCard за допомогою сервісу миттєвих платежів LiqPay, *Комісія 2,75% за платіж, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

грн.

Чому Вам важливо відвідати наш семінар? Контрольовані іноземні компанії (КІК): введення в Україні правил оподаткування контрольованих іноземних компаній, Чим проста іноземна компанія відрізняється від КІК? Як дізнатися, що Ви володієте Контрольованими іноземними компаніями? Які податки потрібно платити? Чи є можливість уникнути / зменшити оподаткування прибутку Контрольованих іноземних компаній? Як будуть обкладатися доходи Контрольованих іноземних компаній в Україні? Звідки податкові органи будуть отримувати інформацію про КІК?, Чи подавати повідомлення про Контрольовані іноземні компанії? Перевірки контрольованих іноземних компаній: до чого готуватися? Як готувати КІК-звітність ?, Чи не суперечать правила КІК податковим конвенцій? Як мінімізувати КІК-ризики? Як ліквідувати контрольовану іноземну компанію? Чи можлива безподаткова ліквідація контрольованої іноземної компанії? Як змінити статус резидента України для мінімізації ризиків?

Семінар буде корисний:

Власникам, Кервіникам, Фінансовим директорам, Головним бухгалтерам, Бухгалтерам, Економістам, Аудиторам, Фінансистам, Фінансовим аналітикам, Аккаунт-менеджерам, Керівникам і фахівцям фінансових підрозділів.

Варіанти участі:

1. Участь в залі для конференцій
2. Участь в онлайн-конференції з можливістю задавати питання в чаті.

Програма семінару:

Блок №1. Запровадження правил КІК в України з 2022 року

— В чому суть правил контрольованих компаній в Україні і в світі (оподаткування нерозподіленого прибутку офшорних структур).
— Які структури будуть вважатися КІКами? Чи передбачені винятки? Яка правила КІК щодо фондів і трастів та ін.
— На кого ляжуть зобов’язання в рамках правил Контрольованих іноземних компаній? Визначення «контролюючої особи» – пороги володіння, правила розрахунку часток володіння і критерії «фактичного контролю». Чи є ризики для українських бухгалтерів, що керують іноземними рахунками своїх бенефіціарів? Як уникнути статусу «контролера»? Чи буде «виходом» розмивання часток? Хто буде нести КІК-ризики при сукупному контролі над Контрольованими іноземними компаніями?

— Фактичний контроль в рамках КІК, фактичний контроль для критеріїв ПП і фактичний контроль для визнання нерезидентної компанії резидентом України-чи є різниця?
— Об’єкт оподаткування та особливості розрахунку скоригованого прибутку Контрольованих іноземних компаній (результат інвестиційних операцій з ЦП, облік збитків, операції з пов’язаними особами, обмеження по процентних витратах, облік прибутку ПП), зменшення об’єкту оподаткування на суму податків, сплачених за кордоном.

— Звільнення від оподаткування за правилами Контрольованих іноземних компаній – на які випадки поширюється? Пороги прибутковості. Чи можна не платити додаткові податки, володіючи звичайним офшором? Чи можна вивести з-під оподаткування прибуток будь-якої кіпрської компанії? Компанії з яких юрисдикцій не збільшать податкове навантаження українських бенефіціарів? Які податкові рішення під ударом в першу чергу?

— Чим подання повідомлень про КІК відрізняється від подання звітності по Контрольованим іноземним компаніям? Чи завжди потрібно подавати звіт про Контрольовані іноземні компанії? Який обсяг інформації розкривається в звіті по КІК? Обов’язкові додатки до форми звіту – аудійована звітність офшорів, ТЦУ-документація. Чи є «покинуті» і / або «забуті» нерезидентні структури зоною ризику?
— Ставки ПДФО для бенефіціарів КІК і умови їх застосування. Яким умовам належить відповідати для можливості застосування найнижчих ставок в 5% і 9% ПДФО?
— Безподаткова ліквідація КІК – умови на терміни застосування. Чи можна ще встигнути стрибнути в останній потяг?
— Санкції за порушення правил Контрольованих іноземних компаній. Пільговий «тренувальний» період. Неподання КІК-звіту – ризик або вигідна стратегія?

— Розклад КІК -апокаліпсіса (дорожня карта важливих дат застосування правил Контрольованих іноземних компаній) для українських резидентів – фізичних і юридичних осіб.

Блок №2. Мінімізація КІК-ризиків

— З яких джерел і яким шляхом контролюючі особи можуть отримати інформацію по ваших закордонних активах і КІКах? Чи реальне отримання інформації по офшорам?
— Використання закордонних рахунків і КІК-ризики. Як працює процедура автоматичного обміну банками фінансовою інформацією для податкових цілей (CRS) і чому важливий резидентський статус. Перші результати автоматичного обміну CRS. Перспективи приєднання України до автоматичного обміну банківською інформацією.
— Дедлайни 2021года – що можна зробити в 2021м для мінімізації КІК-ризиків?

Блок №3. Зміна (втрата) статусу резидента України задля мінімізації ризиків Контрольованих іноземних компаній та CRS

— Допустимість подвійного (множинного) громадянства для громадян України. Єдине ≠ єдине. Плани держави щодо введення зобов’язання повідомляти про іноземні громадянства та посвідки на проживання за кордоном (указ Президента України № 85/2021від 25.02.2021р)
— Визначення податкового резидентства ФО за нормами іноземного законодавства.
— Визначення податкового резидентства фізичних осіб в Україні.

— Подвійний резидентний статус. Конфлікти податкових зобов’язань і способи їх вирішення через угоди про уникнення подвійного оподаткування.
— Іноземна судова практики щодо визначення статусу резидента й вирішення конфлікту подвійного резидентства. Чим важливий критерій «Центр життєвих інтересів» і як його можна визначити й підтверджувати.
— Процедури втрати резидентства в України – нормативне регулювання.

— ЯК переконати ДПС, що у них немає прав на ваші податки? Судові кейси щодо ОАЕ, Кіпру, Франції, Болгарії, Іспанії, Португалії тощо. Кейс, коли український громадянин визнаний судом НЕрезидентом незважаючи на наявність неліквідованого ФОП-статусу.
— Завдання, які вирішує практика зміни податкового резидентства.
— Невдоволення ОЕСР схемами зміни резидентства. «Чорний перелік» юрисдикцій для цілей СRS.

Блок №4. Набуття резидентського статусу фізичною особою за кордоном.

— Які країни на сьогодні найбільш ефективні країни для податкової міграції та зміни резидентського статусу за об’єктивними критеріями – прийнятний рівень податкового персонального навантаження, відсутність КІК правил для фізичних осіб, прийнятний термін проживання (до 6 місяців) для отримання статусу резидента.
— Стислий огляд податкових пільг для фізичних осіб – Кіпр, ОАЕ, Монако, Андорра, Мальта, UK, Італія, Португалія, Ізраїль, Швейцарія, Східна Європа (Чорногорія, Румунія, Болгарія), Гібралтар, Уругвай.

Стрес-тестування (Аудит)!!!

Стрес-тестування (Аудит) ваших КІК-ризиків (пільгові умови для учасників семінару), базовий і поглиблений формат.

Регламент заходу:

09:30-10:00 – Підключення учасників до ZOOM
09:30-10:00 – Реєстрація учасників в залі для конференцій
10:00-11:30 – Сесія №1. Кузнечікова Олена
11:30-11:45 – Перерва на каву
11:45-13:15 – Сесія №2. Кузнечікова Олена
13:15-14:00 – Обід
14:00-16:00 – Сесія №3. Кузнечікова Олена


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 4,56 из 5)
Loading...


Шевченко Олександр
OK
Шевченко Олександр

Координатор заходу

Пов'язані заходи
Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay