Cемінари, Вебінари, Консультації

ВЕБІНАР / СЕМІНАР

Податки та облік в будівництві 2024: ризики законодавства про гарантування речових прав ЗУ 2518-IX та ЗУ 2600−IX щодо оподаткування операцій з об’єктами нерухомого майна (оподаткування ПДФО, касовий метод ПДВ)

Семінари
2380

Податки та облік в будівництві 2024: ризики законодавства про гарантування речових прав ЗУ 2518-IX та ЗУ 2600−IX щодо оподаткування операцій з об’єктами нерухомого майна (оподаткування ПДФО, касовий метод ПДВ)

Чому важливо відвідати вебінар, семінар? Оподаткування будівельного бізнесу 2024: Бухгалтерський облік та податок на прибуток в будівництві; Порядок та дати визнання доходу для різних договірних моделей залучення коштів інвесторів для фінансування будівництва; Порядок відображення в обліку та фінансовій / податковій звітності замовника & девелопера операцій; Оподаткування в будівництві; Операції між замовником будівництва та девелопером; Вплив на розмір собівартості будівництва непередбачуваних витрат; Визначення облікової політики для собівартості будівництва та собівартості реалізації при комплексній забудові з почерговим введенням в експлуатації окремих об’єктів нерухомості; Інвестиційні проекти зі значними інвестиціями від нерезидентів в Україну: податкові пільги з податку на прибуток і інших податків; Зміни та податкові ризики в зв’язку з імплементацією законодавства про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна (касовий метод ПДВ, ПДФО (кардинальні зміни), податок на землю).

Програма семінару:

Блок 1. Бухгалтерський та податковий облік з погляду податку на прибуток.

a. Введення в цивільний оборот майбутніх об’єктів нерухомості через:

Постанову КМУ № 432 про зміни у сферах державної реєстрації
– Постанову КМУ № 532 щодо змін в реєстрації речових прав на нерухомість

б. Інші новації законодавства про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому, вплив на організацію та оподаткування схем залучення фінансування в будівництво (Закон № 2600-IX, Закон № 2518-IX):

– договори купівлі-продажу майнових прав;
– договори купівлі-продажу майбутніх об’єктів нерухомості;
– попередні договори (бронювання, резервування і т.д.) із забезпечувальними платежами;
– деривативи, цільові облігації та інші договори з обігу цінних паперів;
– інвестиційні договори.

1.2. Вплив на питання достовірності облікових даних щодо собівартості будівництва та розміру виручки реформи з впровадження єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

1.3. Механізм дії спеціальної норми з оподаткування операцій продажу майнових прав на майбутні об’єкти нерухомості при їх відчуженні до моменту завершення будівництва і чи обов’язково їх застосовувати.

1.4. Порядок відображення в обліку та фінансовій звітності замовника&девелопера операцій будівництва власної, інвестиційної нерухомості або нерухомості для продажу, в тому числі з залученням позикових коштів або надання права відтермінування оплати для покупців. Врахування положень НП(С)БО або МСФЗ при визнанні компонента фінансування в доходах або витратах, опис облікової політики.

1.5. Операції між замовником будівництва та девелопером при реконструкції з подальшим розподілом між сторонами площ в реконструйованому об’єкті.

1.6. Вплив на розмір собівартості будівництва непередбачуваних витрат: страхування воєнних ризиків, часткові руйнування під час обстрілів, зупинки будівництва в зв’язку з дефіцитом фінансування, простої в зв’язку з форс-мажором (відключення світла і т.і.).

1.7. Нова методика документальної податкової перевірки з податку на прибуток, затверджена наказом ДПСУ від 09.06.2023 № 445 – питання обліку яким податківці будуть приділяти найбільшу увагу під час перевірок.

1.8. Визначення облікової політики для операцій будівництва та продажів за схемами житлово-будівельного кооперативу.

Блок 2. Зміни в оподаткуванні та податкові ризики в зв’язку з імплементацією законодавства про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна (ПДВ, ПДФО).

2.1. Хто з учасників схем фінансування будівництва (замовник, девелопер, генеральний інвестор) зобов’язаний застосовувати звільнення від ПДВ до операцій з постачання житлової нерухомості після 10.10.2022 року. Чи може бути застосована пільга з ПДВ при постачанні об’єктів житлової нерухомості за такими договірними схемами: обмін об’єкта нерухомості на пай в ЖБК, постачання базового активу за форвардним контрактом, уступка прав вимоги.

2.2. Зміна площ або зміна об’єкта нерухомості інвестором до завершення будівництва, як коригувати ПДВ, проблема реєстрації зменшуючих розрахунків коригувань і вплив на показник S перевищення.

2.3. Касовий метод ПДВ для замовника&девелопера житлового будівництва, якщо одночасно будується житлова і нежитлова нерухомість. Чи є обов’язковим для генерального підрядника застосування касового методу при будівництві житла.

2.4. Податкові ризики з ПДВ для замовника&девелопера пов’язані з визначенням бази ПДВ не нижче за звичайну ціну при постачанні майбутніх об’єктів нерухомості, способи їх зменшення.

2.5. Фінансування для відновлення зруйнованої інфраструктури від іноземних держав та/або міжнародних організацій у формі грантів – хто з підрядних будівельних організацій і з дотриманням яких умов має право на звільнення від ПДВ при постачанні будівельних робіт.

2.6. Нова методика документальної податкової перевірки з ПДВ, затверджена наказом ДПСУ від 09.06.2023 р. № 446 – питання яким податківці будуть приділяти найбільшу увагу під час перевірок.

2.7. Підходи до розподілу вхідного ПДВ при постачаннях для будівництва з метою вилучення його з податкового кредиту за вимогами норм п. 198.5 статті 198 та п. 199.1 статті 199 ПКУ.

2.8. Зміни в оподаткуванні ПДФО операцій фізичних осіб, які залучені в ланцюгу купівлі-продажу майнових прав на майбутні/незавершені будівництвом об’єкти нерухомості (поступка прав вимоги, продаж майнових прав, заміна сторони в договорі, продаж об’єкта незавершеного будівництва). Вимоги до оцінки та перелік витрат в зменшенні бази для оподаткування ПДФО, операцій з продажу майбутніх об’єктів нерухомості.

У вартість включено:

Участь Онлайн [ Вебінар ]:
– Тривалість заходу: 6-7 годин;
– Відповіді на запитання (індивідуальні або надіслані заздалегідь);
– Запитання в чаті або голосом, якщо у Вас працює мікрофон;
– Відеозапис (персональний доступ): 5 днів;
– Ексклюзивні презентації та матеріали доповідачів.

Участь в Залі [ Семінар ]:
– Особиста комунікація з доповідачами та колегами;
– Відповіді на запитання (індивідуальні або надіслані заздалегідь);
– 10 метрів до укриття;
– Зал забезпечений резервним електропостачання та інтернет з’єднанням;
– Персональний доступ до відеозапису: 5 днів;
– Обід у ресторані та кава з випічкою зранку та в перервах;
– Набір для роботи на семінарі: пакет, ручка, блокнот;
– Сертифікат;
– Знижка на поселення в Готелі Козацькому [ – 10% за промокодом “МАРМАЕР”].

Підтримка:

* 10% від сплаченої суми буде направлено на підтримку ЗСУ.

Регламент заходу:

09:30 – 10:00 Вхід в ZOOM
09:30 – 10:00 Реєстрація в залі
10:00 – 12:00 БІРЮЧЕНКО Вікторія
12:00 – 12:30 Обід
12:30 – 14:30 БІРЮЧЕНКО Вікторія
14:30 – 14:45 Перерва
14:45 – 16:15 БІРЮЧЕНКО Вікторія
16:15 – Відповіді на питання



1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...


Шевченко Олександр
OK
Шевченко Олександр

Координатор заходу

Пов'язані заходи
ДОПОВІДАЧІ ЗАХОДУ
Дата і час
  • Початок10:00 - 21 Чер 2024
  • Завершення17:00 - 21 Чер 2024
Реєстрація по телефону
Шевченко Олександр
Реєстрація через сайт
виберіть формат участі
3700
  • ВЕБІНАР
    ZOOM
  • Завантажити програму
  • Знижки: 2 учасники - 5%, 3 та більше учасників - 10%

  • У вартість включено: відповіді на питання, презентації доповідачів, доступ до відеозапису: 5 днів, сертифікат

4500
Кількість учасників
  • оплата від юридичної особи, надаємо, рахунок, реєстраційні документи та акти виконаних робіт.

  • оплата від фізичної особи в день проведення заходу при реєстрації, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

  • оплата VISA, MasterCard за допомогою LiqPay від ПриватБанку, *Комісія 1,5% за платіж, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

5
грн.
Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay