Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Семинары / Акціонерні товариства — нові законодавчі зміни, управління АТ, розробка статуту, судова практика
ДОПОВІДАЧІ ЗАХОДУ
Дата і час
  • Початок09:30 - 04 Бер 2019
  • Завершення18:00 - 04 Бер 2019
Реєстрація по телефону
Шевченко Олександр
Реєстрація через сайт
виберіть формат участі
Кількість учасників
  • оплата по рахунку від юридичної особи, надаємо, документи для бухгалтерії (рахунок, реєстраційні документи, акти виконаних робіт).

  • оплата від фізичної особи в день проведення заходу при реєстрації, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

  • оплата банківською карткою VISA, MasterCard за допомогою сервісу миттєвих платежів LiqPay, *Комісія 2,75% за платіж, надаємо, всі необхідні документи для бухгалтерії.

грн.

Акціонерні товариства — нові критерії поділу АТ, обсяги та способи розкриття інформації на фондовому ринку, регулювання діяльності інформаційних агентів, зміни щодо емісії цінних паперів та публічної пропозиції, вимоги щодо рівня корпоративного управління та формування наглядової ради.

Програма семінару

Блок №1. Акціонерні товариства — Нові критерії поділу акціонерних товариств. Зміни у правовому регулюванні публічних акціонерних товариств, які не пройшли процедуру лістингу на фондовій біржі.

— Якими ознаками володіють публічні компанії у Європейському союзі та які вимоги ставляться до них?
— Чому більшість публічних акціонерних товариств в Україні мають “псевдо-публічний” статус та не залучають інвестиції на фондовому ринку?
— Які витрати несе публічне акціонерне товариство в процесі емісії акцій, розкриття інформації, корпоративного управління? Чому варто задуматися про перетворення у ТОВ або зміну типу на ПрАТ?
— Чому публічна пропозиція акцій повинна бути основним критерієм поділу акціонерних товариств на публічні та приватні?

— Які можливості для поступового переходу публічних акціонерних товариств на спрощений режим правового регулювання передбачає Закон № 2210-VIII?
— Які акціонерні товариства зберегли статус публічних після набрання чинності Законом № 2210-VIII? Яким чином повідомити НКЦПФР про бажання здійснювати публічну пропозицію акцій?
— Які послаблення передбачені для акціонерних товариств, які відмовилися від публічної пропозиції акцій?
— Яким чином змінилися вимоги до найменування акціонерного товариства? Чи є тип обов’язковою складовою найменування акціонерного товариства?

— Які вимоги щодо організаційно-правової форми банку та рівня корпоративного управління банківського сектору передбачає Закон № 2210-VIII? Що змінилося після того, як банкам дозволили самостійно обирати для господарської діяльності тип акціонерного товариства?
— У які строки та яким чином привести у відповідність Закону № 2210-VIII статути та внутрішні положення акціонерних товариств?

Блок №2. Нові вимоги щодо обсягів та способів розкриття акціонерними товариствами інформації на фондовому ринку.

— Який обсяг регульованої інформації повинні розкривати на фондовому ринку приватні акціонерні товариства та акціонерні товариства, які не здійснили публічну пропозицію акцій? У чому полягає лібералізація вимог щодо розкриття інформації? Чи повинні ПрАТ розкривати проміжну (квартальну) інформацію на фондовому ринку?
— Наскільки розширився обсяг регульованої (регулярної та особливої) інформації для банків та публічних акціонерних товариств?
— Які дані включатиме річна інформації акціонерного товариства за 2018 рік? Що таке річний звіт керівництва та звіт про корпоративне управління? Як їх правильно підготувати? Які особливості аудиторської перевірки звіту про корпоративне управління?

— Які способи розкриття регульованої інформації на фондовому ринку залишаться у 2019 року? Чи обов’язково акціонерному товариству мати власний веб-сайт? Чи відійде у минуле в наступному році обов’язкове публікування регульованої інформації у офіційних друкованих видань?
— Яким чином публічним акціонерним товариствам оприлюднити календарний план розміщення регулярної інформації протягом перехідного періоду?
— Які нові види особливої інформації з’явилися у 2018 році та котрі акціонерні товариств повинні їх розкривати?

Блок №3. Поява інформаційних агентів на фондовому ринку та регулювання їхньої діяльності.

— Хто такий інформаційний агент на фондовому ринку та які йому надані повноваження?
— Яким чином відбуватиметься авторизація інформаційних агентів та який державний орган її здійснюватиме?

— Які технічні вимоги потрібно виконати для здійснення діяльності інформаційного агенту?
— Коли інформаційні агенти зможуть розпочати свою діяльність на фондовому ринку?
— Чи є уже в Україні авторизовані інформаційні агенти?

Блок №4. Удосконалення процедури емісії акцій та їх публічної пропозиції. Нові вимоги до проспекту акцій та допуску до торгів на фондовій біржі.

— Яким чином змінилася процедура емісії акцій та її стадійність?
— Яким чином відбувається реєстрації випуску акцій згідно із Законом № 2210-VIII?
— Які способи публічної пропозиції акцій передбачає Закон № 2210-VIII та які їхні особливості?

— Які особливості здійснення публічної пропозиції акцій у процесі їх емісії (IPO)? Який порядок реалізації акціонерами переважного права на придбання акцій при їх додатковій емісії? Чи можуть загальні збори акціонерів прийняти рішення про невикористання акціонерами переважного права на придбання акцій додаткової емісії? Яким чином захистити переважне право акціонерів на придбання акцій додаткової емісії у разі його порушення з боку акціонерного товариства?
— Як правильно підготувати проспект при публічній пропозиції акцій? Який порядок затвердження та оприлюднення проспекту акцій?

— Яким чином акціонери можуть здійснити публічну пропозицію належних їм акцій (РО)?
— Чи можуть відтепер акцій ПрАТ бути об’єктом купівлі-продажу на фондовій біржі?

Блок №5. Підвищення вимог до рівня корпоративного управління та незалежності наглядової ради акціонерного товариства.

— Яким чином змінився обсяг повноважень наглядової ради акціонерного товариства? Яке співвідношення компетенції загальних зборів акціонерів та наглядової ради встановлює Закон № 2210-VIII.
— У яких акціонерних товариствах створення наглядової ради є обов’язковим?
— Який граничний строк повноважень наглядової ради визначений Законом № 2210-VIII? Як діяти у разі закінчення строку повноважень наглядової ради акціонерного товариства?

— У яких акціонерних товариствах присутність незалежних директорів у наглядовій раді є обов’язковою? Яка мінімальна кількість незалежних директорів у складі наглядової ради?
— Які вимоги до незалежних директорів передбачені Законом № 2210-VIII?
— Яким чином врегульоване питання про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу згідно із Законом № 2210-VIII?
— У яких випадках необхідно створювати окремі комітети наглядової ради з питань аудиту, призначень та визначення винагороди посадовим особам? Які вимоги до порядку формування та роботи відповідних комітетів?


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...


Шевченко Олександр
OK
Шевченко Олександр

Координатор заходу

Пов'язані заходи
Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay