Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Доповідачі / Орлов Микола
Орлов Микола
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Орлов Микола

  • Адвокат, Керуючий партнер
  • LAW OFFICES OF OMP
  • Земельне та аграрне право

Орлов Микола – Адвокат, керуючий партнер LAW OFFICES OF OMP (№1 Agribusiness Law Firm in Ukraine). Микола спеціалізується на земельному праві, сільськогосподарському праві, нерухомість та будівництво, фінансовому та банківському праві, податковому праві. Орлов Микола, входить в ТОП 100 кращих експертів України.

Орлов Микола очолює роботу над значними міжнародними проектами в сфері агробізнесу, нерухомості, фармацевтичного бізнесу. Надає консультації по земельному праву, фінансування будівництва, валютного регулювання та податкових питань.

З 2003 року Микола Орлов супроводжував понад 100 великих транзакцій для іноземних і вітчизняних компаній, в тому числі з випуску єврооблігацій для провідної аграрної Групи компаній на суму 250 і 400 млн. Доларів США. Очолював ряд проектів, пов’язаних з аудитом земельного банку агропідприємств. Микола очолює роботу по супроводженню трансформації представництв транснаціональних компаній в Україні в ТОВ.

Команда LAW OFFICES OF OMP, під його керівництвом, успішно відстояла інтереси 15 представництв нерезидентів при податкових перевірках і отримали 4 довідки про бездоганному проходженні комплексної податкової перевірки. Забезпечила відшкодування ПДВ на загальну суму понад 3000000000 гривень, відстояла інтереси клієнтів в міжнародних арбітражах на суму понад 100 000 000 млн. Дол.

Згідно щорічного дослідження «Ukrainian Law Firms 2018 А Handbook for Foreign Clients» і репутаційного рейтингу «Вибір клієнтів-2017». Микола Орлов визнаний одним з кращих експертів в аграрній сфері, фармацевтиці, податковому плануванні;

Микола Орлов є автором численних публікацій та семінарів по земельному праву, нерухомості, оподаткування, валютного регулювання, створення і діяльності представництв іноземних компаній в Україна.

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay