Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Доповідачі / Левтеров Кирило
Левтеров Кирило
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Левтеров Кирило

  • Партнер Аграрної та земельної практики
  • LAW OFFICES OF OMP
  • Земельное право

Левтеров Кирило — Партнер Аграрної та земельної практики ЮФ «LAW OFFICES OF OMP. Legal consultants for investment». Співавтор практичного посібника «Оренда землі від А до Я», Експерт у сфері земельного, сільськогосподарського, фінансового та банківського права. Надає професійні консультації з придбання і управління земельними активами, інвестування в агроземлю, об’єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, юридичним захистом від рейдерських атак.

Очолював ряд масштабних проектів з придбання/продажу агробізнесу. Здійснено ряд юридичних аудитів СГ підприємств з земельним банком понад 1 000 000 га, розроблено і впроваджено проекти з формування та управління земельним банком для більш ніж 40 господарств. Кирило очолює і координує роботу із захисту активів агробізнесу від рейдерських посягань.

Серед багатьох проектів, які очолював Кирило Левтеров, слід зазначити: юридичний аудит сільськогосподарських підприємств і земельного банку в 26 тисяч гектарів; придбання цукрового заводу в Одеській області; робота з заставним і арештованим майном; придбання земельної ділянки біля міжнародного аеропорту Бориспіль і подальший розвиток багатофункціонального офісно-готельного комплексу Київ Аеропорт Сіті, проектів котеджного і житлового будівництва; придбання регіональної мережі магазинів роздрібної торгівлі, надання поточних консультацій підприємствам різних галузей.

Визнання:

— «Best Lawyers 2020» визнав Кирила серед найкращих експертів з корпоративного права.
— «Ukrainian Law Firms. А Handbook for Foreign Clients» – неодноразово відзначав серед найкращих експертів в агро сфері.
— The Legal 500 – EMEA 2020 – рекомендує Кирила Левтерова, як експерта з аграрного та земельного права

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay