Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Доповідачі / Кисіль Владислав
Кисіль Владислав
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Кисіль Владислав

  • Адвокат, Партнер
  • KPD Consulting
  • Будівництво, нерухомість і земельне право

Кисіль Владислав — Адвокат, Партнер KPD Consulting. Владислав Кисіль очолює практику нерухомості і будівництва, а також банківсько-фінансову практику компанії.

Він визнаний одним з провідних експертів у правових питаннях будівництва та нерухомості в Україні. Його головними сферами діяльності є надання повної юридичної підтримки операцій з нерухомістю в Україні, а також супровід банківських установ.

Владислав має значний досвід у будівельних проектах, угодах з нерухомістю та проектах фінансування, зокрема, синдикованих кредитах. Його професійний досвід охоплює надання юридичних консультації у переговорах між орендарями та орендодавцями, супровід інвестиційних компаній та фондів нерухомості у їх повсякденній діяльності в Україні.

Владислав Кисіль є обраним Головою Комітету права Українського клубу нерухомості з 2010 г. 2014 року його було обрано заступником голови Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України і головою комітету з питань права, який він очолював протягом 2-х років.

Останні 10 років Владислав приймає активну участь в розробці законодавчих актів, що регулюють питання нерухомості та будівництва, є автором багатьох фахових публікацій з цього приводу. Владислав Кисіль є адвокатом Київської міської колегії адвокатів (з 2006 р.).

Владислав Кисіль, визнаний одним із 6-ти кращих юристів країни в галузі нерухомості, консультує значний перелік Клієнтів щодо широкого спектру майнових питань.

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay