Консультаційні Семінари

Позвоните нам:

+38 (067) 318-23-78
Главная / Спикеры / Соловйова Ольга
Соловйова Ольга
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 оценок, среднее: 4,42 из 5)
Загрузка...

Соловйова Ольга

  • Керуючий партнер, Адвокат
  • Avidbiz
  • Міжнародне податкове планування

Соловйова Ольга LL.M (Відень, Австрія) — Керуючий партнер Avidbiz, адвокат з міжнародного податкового права. Ольга Соловйова працює практикуючим адвокатом у сфері оподаткування з 1998 року.

Ольга надає клієнтам консультації в міжнародному податковому плануванні, розробці міжнародних холдингових структур з нуля так і реорганізації (адаптація) існуючих, супроводженні руху капіталу та інвестицій за кордоном, проведення фінансових транзакцій холдингу в іноземних банках, супроводженні процедур AML.

Ольга Соловйова також має великий досвід в сфері консультування з питань надання банківського, проектного та торгового фінансування як в Україні, так і за кордоном. Вища юридична та економічна освіта. Ступінь магістра (LL.M) з міжнародного податкового права (Економічний Університет м. Відня, Австрія).

Сертифікат Школи німецького комерційного права (Відкритий університет Берліна). Володіє англійською та німецькою мовами.

Участие в семинарах:Соловйова Ольга

Экспертный блог Ответы на все Ваши вопросы

MARMAER

Семинары, тренинги, курсы, корпоративные тренинги, конференции – практические и интенсивные формы обучения для финансистов, юристов и руководителей.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОЧТЕ

Мы принимаем к оплате: