Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Доповідачі / Шинкаренко Іван
Шинкаренко Іван
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Шинкаренко Іван

  • Партнер
  • КМ Партнери
  • Трансфертне ціноутворення

Шинкаренко Іван – Партнер, КМ Партнери. Керівник практики митного права і трансфертного ціноутворення. Іван Шинкаренко має більше 10 років професійного стажу. Спеціалізується на широкому колі питань у сфері трансфертного ціноутворення та митної справи, інвестицій та ЗЕД, інтелектуальної власності, торгівлі та дистрибуції.

Досвід його роботи охоплює найрізноманітніші консультаційні проекти в таких галузях економіки, як агропромисловий комплекс, нерухомість і будівництво, інформаційні технології та телекомунікації, фінанси та інвестиції, хімічна і харчова промисловість, транспорт, машинобудування, паливно-енергетичний комплекс, екологія та біотехнології, фармацевтика.

Починаючи з 2015 року Іван Шинкаренко визнаний “одним з кращих експертів з митних питань та трансфертного ціноутворення” за версією рейтингових видань The Legal 500 EMEA і Chambers Europe (категорія “Податки”). Також протягом 2014-2018 Іван рекомендований серед кращих експертів у податковій практиці за версією американського рейтингу The Best Lawyers in Ukraine.

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay