Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Доповідачі / Черезов Ігор
Черезов Ігор
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Loading...

Черезов Ігор

  • Адвокат, Керуючий партнер
  • Адвокатського об’єднання "Адвокат Черезов і партнери"
  • http://www.advocat-cherezov.com.ua
  • Кримінальне право та процес

Черезов Ігор — Адвокат, засновник і керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Адвокат Черезов і партнери». Відомий український адвокат. Заслужений юрист України.

Одним з напрямків діяльності адвоката Черезова Ігоря Юрійовича є захист інтересів клієнтів в ході попереднього та судового розгляду кримінальних справ, пов’язаних з економічними злочинами і злочинами у сфері службової діяльності.

Представляв інтереси і продовжує практикувати як адвокат у великій кількості гучних і резонансних кримінальних проваджень.

Протягом багаторічної професійної діяльності, Черезов Ігор отримав об’ємну юридичну практику в галузях кримінального, господарського, цивільного та корпоративного права.

Є автором багатьох статей в юридичних виданнях, виступає лектором на семінарах та тренінгах з правових питань та захисту бізнесу.

Черезов Ігор відомій серед адвокатів як один із організаторів заходів щодо захисту прав адвокатів.

Також, приймає активну участь в органах адвокатського самоврядування. На конференції адвокатів Черезова Ігор було обрано представником адвокатів м. Києва в Раді адвокатів України.

Голова комітету в Національній асоціації адвокатів України. 01 грудня 2016 року на підставі указу Президента України №553/2016 Черезову І.Ю. присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay