Cемінари та Вебінари

Зателефонуйте нам:

+38 (067) 318-23-78 [Viber, Telegram]
Головна / Доповідачі / Боровик Людмила
Боровик Людмила
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Боровик Людмила

  • Директор і власник
  • ЮК Legal Experts
  • Земля та нерухомість

Боровик Людмила — Директор і власник юридичної компанії Legal Experts, яка спеціалізується виключно на земельних питаннях і питаннях нерухомості. Боровик Людмила прававий експерт з земельних питань і нерухомості, понад 20 років правової роботи, участь у міжнарожних проектах пов’язаних з аудитом об’єктів нерухомості, правовим супроводом інвесицій в об’єкти нерухомості, підготовка об’єктів до інвестування, повний правовий супровід участі юридичних та фізичних осіб у приватизації об’єктів нерухомості, повний правовий супровід будівництва промислових об’єктів, відпочинково-оздоровчих комплексів, житлової нерухомості, комерційної нерухомості і т.п. Робота з інвесторами Кіпру, Китаю, Німеччини, США, Нідерландів.

Людмила практикуючий медіатор та Засновник Міжнародного центру медіації, який спеціалізується у майнових питаннях і працює на міжнародному рівні, допомагаючи вирішувати складні майнові питання як юридичним, так і фізичним особам.

Закінчила юридичний факультет ЛНУ ім. І.Франка, школу медіації Варшавськї вищої школи менеджерів, Українську академію зовнішньої торгівлі, регулярно проходжу навчання, як в Україні, так і за кордоном, що допомагає мені підтримувати мою експертність на найвищому рівні.

Регулярно проводить семінари і навчання для рієлторів на тему підготовки до продажу та продаж проблемних об’єктів нерухомості, працівникам IT сфери по питаннях реєстрації та захисту об’єктів інтелектуальної власності, журналістам, як уникнути судових спорів у зв’язку з поширенням недостовірної інформації. Регулярно приймає участь в якості спікера на міжнародних площадках, де обговорюють перспективи розвитку ринку нерухомості.

Досвід роботи:

2000–2002 рр. Прокуратура м. Львова, загальний нагляд;
2002–2005 рр., Жовківський районний суду Львівської області (практика по земельних спорах, питанна визнання права власності);
2005-2007 рр. Міністерство економіки України (розробка та опрацювання нормативно-правових актів, представництво інтересів Міністерства в судах, правовий супровід питань власності та ін.)
Приватна практика. Власний бізнес.

Публікації експертного блогу Відповіді на всі Ваші питання

MARMAER

Семінари, Вебінари, Онлайн-курси, Конференції – навчання для фінансистів, бухгалтерів, юристів і керівників.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОШТІ

МИ ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ

liqpay