Семінари та конференції

Позвоните нам:

+38 (067) 318-23-78
Главная / Семинары / Номінальний утримувач цінних паперів — нові можливості для залучення іноземних інвестицій

Цена

3600 ₴
В стоимость включено - участие, методические материалы, консультации докладчиков, кофе-брейки, обед в ресторане, сертификат.

Скидка:

2 участника – 5%, 3 участника – 10%, скидка при регистрации с сайта 3%, скидки для постоянных клиентов.
Зарегистрироваться Скачать программу
Количество участников
  • оплата по счету, предоставляем, документы для бухгалтерии (счет, регистрационные документы, акты выполненных работ).

  • оплата в день проведения мероприятия при регистрации, предоставляем, все необходимые документы для бухгалтерии.

  • оплата банковской картой VISA, MasterCard c помощью сервиса моментальных платежей Liqpay

грн.

Номінальний утримувач цінних паперів — мета діяльності та схема роботи номінального утримувача, міжнародний досвід використання інституту номінального утримувача, переваги діяльності іноземного інвестора через номінального утримувача, нові можливості для залучення іноземного капіталу на українському фондовому ринку, порядок відкриття рахунку у цінних паперах номінального утримувача, обов’язки депозитарної установи щодо ідентифікацій номінального утримувача та його клієнтів, обмеження діяльності номінальних утримувачів.

Программа семинара:

Блок 1. Номінальний утримувач цінних паперів — поняття та запровадження інституту номінального утримувача в Україні. Порядок відкриття рахунку у цінних паперах номінального утримувача.

1. Хто такий Номінальний утримувач цінних паперів?
2. Яке призначення номінального утримувача? З якою метою інвестори використовують інститут номінального утримувача? Як впливає діяльність номінальних утримувачів на розвиток фондового ринку?
3. Чи поширеною є діяльність номінальних утримувачів у міжнародній практиці?
4. Яким чином регулюється діяльність номінальних утримувачів у Європейському Союзі та США?

5. Із якими труднощами стикаються іноземні інвестори через відсутність в Україні інституту номінального утримувача?
6. Яким чином запровадження в Україні концепції номінального утримувача сприятиме збільшенню обсягу іноземних інвестицій? Чи призведе поява номінальних утримувачів до покращення інвестиційного клімату України? Чи дозволить діяльність номінальних утримувачів відродити український фондовий ринок?
7. Хто може бути номінальним утримувачем відповідно до Закону № 6141?
8. Резиденти яких держав не можуть бути допущені до фондового ринку України як номінальні утримувачі?

9. Яким чином відбувається встановлення кореспондентських відносин між номінальним утримувачем та українською депозитарною установою?
10. Які функції української депозитарної установи після відкриття рахунку номінальному утримувачу?
11. Чи зобов’язаний іноземний інвестор самостійно відкривати рахунок у депозитарній системі України у разі здійснення діяльності через номінального утримувача?
12. Які вимоги до договору про надання послуг з обслуговування рахунку в цінних паперах номінального утримувача передбачає Закон № 6141?

13. Чи може бути звернено стягнення на цінні папери, права на які обліковуються на рахунку номінального утримувача?
14. Чи є номінальний утримувач власником цінних паперів, які обліковуються на його рахунку в українській депозитарній системі?
15. Яку кількість рахунків для обліку цінних паперів своїх клієнтів може відкрити номінальний утримувач в Україні?
16. Яким чином іноземний інвестор може підтвердити свої права на цінні папери, що знаходяться на рахунку номінального утримувача в депозитарній установі України? Що є документальним підтвердженням прав іноземного інвестора на цінні папери, які обліковуються на українському рахунку номінального утримувача?

17. Яке юридичне значення має виписка із рахунку у цінних паперах номінального утримувача?
18. Чи має право українська депозитарна установа розпоряджатися цінними паперами, які обліковуються на рахунку номінального утримувача?

Блок 2. Ідентифікація номінального утримувача та його клієнтів. Розкриття номінальним утримувачем інформації на фондовому ринку. Особливості здійснення фінансового моніторингу щодо номінального утримувача.

1. Які ризики може породити запровадження в Україні інституту номінального утримувача? Які механізми усунення відповідних ризиків передбачає Закон № 6141?
2. Які особливості ідентифікації при відкритті рахунку номінальному утримувачу?
3. Яким чином отримати інформацію про реального покупця українських цінних паперів, придбаних через номінального утримувача?
4. У яких випадках та у якому обсязі номінальний утримувач зобов’язаний розкривати інформацію про своїх клієнтів та належні їм цінні папери?

5. Яким чином відбувається обмеження прав на цінні папери, які обліковуються на рахунку номінального утримувача в українській депозитарній установі?
6. Чи відповідає українська депозитарна установа за приховування номінальним утримувачем інформації про своїх клієнтів?
7. Яку відповідальність несе номінальний утримувач за неналежне розкриття інформації на фондовому ринку? Які повноваження має Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку для впливу на недобросовісних номінальних утримувачів?
8. У яких випадках суд або правоохоронні органи мають право запитувати інформацію про клієнтів номінального утримувача та належні їм цінні папери, які обліковуються у депозитарній системі України? Хто повинен надавати відповіді на такі запити: українська депозитарна установа чи іноземний номінальний утримувач?

9. Які обов’язки щодо здійснення фінансового моніторингу покладено на депозитарні установи України згідно з Законом № 6141?
10. Чи породжує правові наслідки правочин щодо цінних паперів, вчинений номінальним утримувачем від імені клієнта, до якого застосовані персональні обмежувальні санкції?


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...


OK
Шевченко Олександр

Координатор заходу

Связанные семинары
Экспертный блог Ответы на все Ваши вопросы

MARMAER

Семинары, тренинги, курсы, корпоративные тренинги, конференции – практические и интенсивные формы обучения для финансистов, юристов и руководителей.

ЧИТАЙТЕ НАС НА ПОЧТЕ

Мы принимаем к оплате: